معرفی نفرات برتر سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر در بخش پسران

  • اخبار مهم - استانی - ویژه
Image

سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر پسران در رشته بدمینتون از تاريخ 22 لغایت 26 مهرماه به میزبانی شهرستان ساری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، در این دوره از مسابقات 120 بازيكن و مربی از 24 استان كشور حضور داشتند كه در سه قسمت مسابقات تيمي، یک نفره آزاد و دونفره آزاد با هم به رقابت پرداختند.  لازم به ذكر است که  در قسمت آزاد هر بازیکن اجازه ی حضور در یکی از جداول یکنفره و یا دو نفره را داشت.
این مسابقات زیر نظر ناظر فنی وزارت ورزش و جوانان و با حضور اعضای کمیته استعدادیابی فدراسیون بدمینتون پیگیری شد. همچنين بازيكنان مستعد توسط استعداديابهاي فدراسیون بدمینتون مورد ارزیابی قرار گرفتند. 
در پایان پس از برگزاری نزدیک به 50 بازی تیمی و 100 بازی در قسمت آزاد يكنفره و دونفره نفرات برتر این مسابقات معرفی گردیدند.
نفرات برتر به شرح ذیل می باشد:


تیمی:
قهرمان: مرکزی
نائب قهرمان: خراسان رضوی
سوم مشترک: تهران و مازندران

يكنفره: 
قهرمان: امیرحسین عجملو (زنجان)
نائب قهرمان: امیرعلی محمدپور (خراسان رضوی)
سوم مشترک: متین قاسمی (خراسان رضوی) / محمد مکانیکی (مازندران)

دونفره:
قهرمان: محمدپرهام فراهانی و محمدمهدی کنعانی زادگان (قم)
نائب قهرمان: عرشیا بشردوست و عرشیا نقشین سوار (تهران)
مقام سوم مشترک: سامان چراغی و سامیار مهدیان (کرمانشاه) / سید ابولفضل عقیلی و محمد رضایی اردکانی (یزد)

 مراسم توزيع مدال و اختتاميه اين مسابقات، امروز سه شنیه مورخ 26  مهرماه درسالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی ساری با حضور جناب آقای نصرتی دبیر فدراسیون بدمینتون، آقای رحمانیون نماينده وزارت ورزش و جوانان، آقای امیرفخریان ریاست هیئت بدمینتون استان مازندران، انجام گرفت و به تيم ها و نفرات برتر، مدال و حكم قهرماني اهدا گرديد.