نتایج هفته پنجم لیگ برتر بانوان و هفته ششم لیگ برتر آقایان

  • اخبار مهم - استانی - برجسته‌شده
Image

لیگ های برتر بانوان و آقایان در حالی نیم فصل اول ليگ را به پایان مي رسانند  که دو بازی در روز دوشنبه ۱۱ مهرماه در شهرهاي رشت و مشهد برگزار مي گردد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون هفته پنجم لیگ برتر بانوان در شاهرود در حالی پیگیری شد که تیم مس شهر بابک در یک بازی نزدیک توانست تیم شهرداری شاهرود را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد تا نایب قهرمانی نیم فصل خود را تثبیت کند.
تیم های نماینده گیلان و شهد فخار مشهد روز دوشنبه ۱۱ مهرماه در گیلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا آخرین ایستگاه نیم فصل اول لیگ برتر بانوان جام ولایت در گیلان به پایان برسد.
لازم به ذکراست باشگاه میلاد تبریز قهرمانی خود در نیم فصل را قطعی کرده است.
و اما لیگ برتر آقایان جام خلیج فارس در هفته ششم در دو شهرستان برگزار گرديد.
در عباس آباد ورنا بتن عباس آباد تیم آکادمی بدمینتون کرمان با نتیجه ۵ بر ۰ شکست داد تا سومی خود در نیم فصل را قطعی کند. در اردکان دو تیم بدون شکست این فصل یعنی چادرملو اردکان و رعد پدافند هوایی زاهدان به مصاف هم رفتند که در پایان اردكاني ها با نتیجه ۳ بر ۲ رعد را شکست دادند تا اولین باخت زاهدان را رقم بزنند و نیم فصل خود را بدون شکست به پایان برسانند.
دوشنبه ۱۱ مهرماه توس مسیر مشهد در مشهد میزبان هدف سمنان است تا نیم فصل اول لیگ برتر آقایان با برگزاری این دیدار به پایان برسد.

لازم به ذکر است چادرملو اردکان قهرمان نیم فصل و رعد پدافند هوایی زاهدان نایب قهرمان نیم فصل شده اند.
هفته هفتم لیگ برتر آقایان به دلیل اعزام چند بازیکن به کمپ آسیا به تعويق افتاده است و هفته پایانی نیم فصل اول قبل از شروع نيم فصل دوم برگزار خواهد شد.