پوریا: جامعه ورزش تمام قد کنار سجادی است/ اروپا نمی‌تواند مقابل اتحاد ایرانی‌ها ایستادگی کند

  • اخبار مهم - مسئولین فدراسیون - ویژه
Image

سرپرست فدراسیون بدمینتون به حمایت از وزیر ورزش و جوانان در مقابل اقدام اخیر اتحادیه اروپا پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون و به نقل از خبرگزاری فارس محمدرضا پوریا درگفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد اقدام اخیر اتحادیه اروپا برای تحریم حمید سجادی، اظهار داشت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران در حال یافتن راهی برای ضربه زدن به مردم و کشورمان هستند. ورزش بعنوان حوزه اجتماعی و مردمی مورد توجه اروپا و آمریکا قرار گرفت و اتحادیه اروپا سعی کرد با قرار دادن نام سید حمید سجادی در لیست تحریم‌های اخیرش، ضربه‌ای به ورزش و مردم ایران بزند در حالیکه تلاش هایشان بی فایده است. جامعه ورزش و جوان تمام قد در کنار سجادی هستند و اتحادیه اروپا نمی‌تواند مقابل اتحاد ورزش ایران ایستادگی کند.

وی با بیان اینکه سید حمید سجادی اولین وزیر ورزشی- علمی است که همیشه همراه و همگام جامعه ورزش و جوان بوده است، گفت: وزیر ورزش و جوانان با حضور در کوچکترین مسابقات قهرمانی کشور و اردوهای ورزشی، در جریان امور ورزشکاران قرار گرفته و برای رفع نیازهایشان در راستای رشد و توسعه ورزش کشور برنامه‌ریزی و تلاش می‌کند.

سرپرست فدراسیون بدمینتون تاکید کرد: در این 40 سالی که در ورزش حضور داشته‌ام، هیچگاه جامعه ورزش از نعمت وجود وزیری که نگاه ویژه‌ای به قهرمانان و ورزشکاران داشته باشد، برخوردار نبوده است که خوشبختانه پس از انتخاب سجادی بعنوان وزیر ورزش و جوانان شاهد رضایت ورزشکاران، قهرمانان و جوانان علاقمند به حوزه ورزش و همچنین برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات موثر صورت گرفته در این حوزه هستیم.

پوریا ضمن اشاره به برگزاری سی و یکمین دوره از مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر با حضور 29 کشور به میزبانی ایران اظهار داشت: سجادی تنها وزیر ورزشی بود که هر روز مستقیما پیگیر نحوه برگزاری این دوره از مسابقات و اردوهایمان است و همچنین با حضور در استان‌های مختلف در جریان امور مربوط به ورزش و جوانان تمام نقاط کشور قرار می‌گیرد.