پوریا رئیس کمیته مربیان فدراسیون بدمینتون را منصوب کرد

  • اخبار مهم - ویژه
Image

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ایران و نائب رئیس آسیا حکم ریاست غلامحسین مینایی بر کمیته مربیان فدراسیون را امروز سه شنبه 30 آبان به وی ابلاغ کرد. در جلسه‎ای که امروز در همین رابطه در فدراسیون بدمینتون برگزار شد اعضای کمیته مربیان نیز تایید شدند. 
بر همین اساس سیدبهادر زکی‎زاده، نیکزاد شیری، نگین امیری‎پور و اشرف سادات رضوی نیز به عنوان اعضای کمیته مربیان معرفی شدند که همگی از پیشکسوتان، مربیان و قهرمانان نامدار رشته بدمینتون به شمار می‎آیند. 
غلامحسین مینایی پیشکسوت و بازیکن اسبق تیم ملی است که سابقه مربی‎گری در رده ملی را هم دارد. او پیش از این ریاست هیئت بدمینتون گیلان و دبیری همین هیئت را بر عهده داشته است. 
سیدبهادر زکی‎زاده از پیشکسوتان بدمینتون به شمار می‎آید که سرمربی سابق تیم ملی است. او سابقه عضویت در تیم ملی هم دارد و بیش از 10 سال فعالیت قهرمانی از خود بر جای گذاشته است. 
نیکزاد شیری دیگر عضو کمیته مربیان فدراسیون نیز هم اکنون مربی تیم ملی است ضمن اینکه قبلا سابقه ریاست بر کمیته استعدادیابی فدراسیون را دارد. شیری بیش از 10 سال سابقه حضور در تیم ملی را داراست. 
اشرف سادات رضوی از دیگر اعضای کمیته مربیان هم جز مربیان ملی و عضو سابق کمیته استعدادیابی فدراسیون بدمینتون است. رضوی مربی‎گری تیم شاهرود و ریاست هیئت بدمینتون شاهرود را در کارنامه سوابق خود دارد. 
نگین امیری‎پور نیز از قهرمانان رشته بدمینتون به شمار می‎آید که بیش از 10 سال عضو تیم ملی بود. وی هم اکنون مربی تیم ملی بانوان است.