دیدار ریاست فدراسیون بدمینتون و مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان/ آغاز سفرهای استانی ریاست فدراسیون در خصوص برگزاری مسابقات بین المللی سریز و فجر

  • اخبار مهم - استانی - ویژه
Image

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون امروز شنبه ۱۲ خردادماه دکتر پوریا طی سفری به استان سمنان با جناب آقای سید محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان دیدار و گفت و گو کرد.
این دیدار که با حضور مصطفی پهلوان رئیس هیئت بدمینتون استان سمنان، مجید محمدی معاون امور ورزش قهرمانی اداره کل، صدیقه خادم معاونت امور ورزش بانوان اداره کل و زهرا ولیخانی نائب رئیس هیئت بدمینتون استان در محل اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار گردید در خصوص مسائل روز بدمینتون سمنان بحث و گفت و گو صورت گرفت.
در این دیدار دکتر پوریا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت به خصوص رئیس جمهور شهید اذعان داشت ما باید تمام تلاشمان جهت خدمت به مردم در هرسنگر و لباسی که هستیم مانند رئیس جمهور شهیدمان به کار گیریم.
نائب رئیس آسیا در خصوص ریشه بدمینتون سمنان افزودند از دهه های گذشته سمنان قدرت خوبی در بدمینتون کشور داشت و در زمینه ی قهرمانی ورزشکاران سرآمدی در این استان به فعالیت می پرداختند که امیدواریم با آمدن آقای پهلوان سمنان به روزهای درخشان خود بازگردد.
دکتر پوریا در خصوص ظرفیت های سمنان برای برگزاری مسابقات بین المللی ابراز داشت از آنجایی که شناخت کامل نسبت به این استان دارم یقین دارم می توان مسابقات بین المللی آبرومندی در سمنان برگزار کنیم به شرط آنکه تمام توان استان پای کار بیاید.
ایشان افزود سمنان اولین استانی است که در خصوص میزبانی از مسابقات بین المللی سریز و فجر با آن به گفت و گو می پردازیم.
ریاست فدراسیون این مسابقات بین المللی را از آن جهت که در روزهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می شود را بسیار حائز اهمیت دانست.
ایشان یادوار شد ششمین دوره مسابقات بین المللی جوانان سریز و سی و سومین دوره مسابقات بین المللی فجر بهمن ماه برگزار خواهد شد.
در ادامه آقای علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان ضمن خوش آمدگویی به دکتر پوریاو گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهانشان، بدمینتون را جز رشته های پرافتخار این استان دانست و با توجه به زیر ساخت های خوبی که در این رشته موجود است ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک بیش از پیش از بدمینتون سمنان بشنویم.
مدیرکل سمنان میزبانی های بین المللی را دارای اهداف مفید برای هر استانی دانست و اذعان داشت تلاش میکنیم تا در صورت موافقت فدراسیون بدمینتون و همچنین فراهم کردن تمام ظرفیت های استان بتوانیم حداقل میزبان یکی از رویدادهای بین المللی بدمینتون که همزمان با گرامیداشت جشن های شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی می باشد در سال 2025 باشیم.